SİTE İNTERNET VE YAZILIM HİZMETLERİ
İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ.
Biz kimiz?

Webekip.com'dan Neotasarim.com'a uzanan hikayemiz...

Kısaca biz kimiz? Webekip.com sitesinin amacı nedir?

Web tasarım dünyasına 2003 yılı Mart ayında İzmit, Kocaeli'de merhaba dedik. Ticari faaliyetlerimizi şimdi sayfalarını gezinmekte olduğunuz www.webekip.com web sitesinde tanıtarak çıktığımız bu yolculukta 2004 yılı Ekim ayında İzmir'de faaliyet gösteren Neotasarım firmasını devir alarak devam ettik.

Geçen yıllar boyunca verdiğimiz hizmetlerden mutlu olan müşterilerimizin sayısı gittikçe artarak 2014 yılında aralarında İzmir Havayolları, Alkim Kağıt A.Ş., SODAŞ, Bolulu Hasan Usta, Kocaeli Muhasebeciler Odası, Efe Alkollü İçecekler A.Ş., Özka Lastik A.Ş., 2M Makina A.Ş., Akuvatur A.Ş., Çakmak Yapı A.Ş., Alçelik A.Ş., İbak İnşaat Ltd. Şti., Demirtaş Ltd. Şti., Kuloğlu Grup, Üstünel Pompa, İTOB Organize Sanayi Bölgesi, Ege Giyim Sanayicileri Derneği, Fenerbahçe Gazetesi, İşbirliği Enerji, Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, KCC Boya,  gibi daha buraya sığdıramadığımız 350 kadar kurumsal müşteri sayısına ulaştık.

Önemli bir kısmı 2003 - 2004 yılından beri portföyümüzde olan kıymetli müşterilerimize web tasarım, web hosting, ftp hosting, veritabanı uygulamaları, grafik tasarım gibi internet siteleri için önem taşıyan hizmetler vermekteyiz.

Her ne kadar kurumsal faaliyetlerimizi ve tanıtımımızı www.neotasarim.com web sitemiz üzerinden yapsak da www.webekip.com sitesi bizim için önemli bir kilometre taşı olduğundan yayınlanmasına ve geliştirilmesine devam etmekteyiz.

İlk göz ağrımız olan Webekip.com'u 2009 yılından itibaren blog formatında götürüp, sizinle paylaşmak isteyeceğimiz tecrübelerimiz ve görüşlerimizi yansıtmak için rezerve etmiş durumdayız. Herhangi bir ticari kaygı güdülmeyen bu sayfalarda sizlere web tasarım, web hosting, Google'a kayıt, Google Adwords, bilişim teknolojileri, bilgisayarlar hakkında bilgilendirmeye çalışıp, tecrübelerimizi paylaşmayı planlıyoruz.

Ziyaretiniz ve okuma zahmetine katlandığınız için teşekkürler,

A. Altuğ TEOMAN - Murat Kemal ÜNSAL
Site İnternet ve Yazılım Hizmetleri İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.
İzmit, KOCAELİ

 

Hızlı Menü
Web Tasarım İpuçları
Web Hosting İpuçları
Google - SEO hakkında
Alan Adı Seçimi Yaparken
Referanslarımız
Ödeme Bilgileri
Sipariş
Bizden haberler
• Yenilenen www.alkimkagit.com.tr web sitesi için tıklayınız.
• İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda faaliyet gösteren www.stmis.com.tr web sitesi yayında.
• Ayvalık'ta sezonu açan Otel Labris için hazırladığımız www.otellabris.com.tr yayında.
TEKLİF ALMAK İÇİN
+ 90 (262) 325 50 09
info@neotasarim.com
Ulaşım haritası ve İletişim formu için
tıklayınız >>
webekip.com facebook'da
webekip.com twitter'da
webekip.com g+'da
webekip.com linkedin'de
webekip.com youtube'da
webekip.com blogger'da
webekip.com
© 2020 Neo Tasarım
Tel: +90 262 325 50 09
info@neotasarim.com